Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

У КРТПП обговорили здобутки, проблеми та перспективи молоді регіону

2017-08-15-Forum1Близько сотні активістів взяли участь в одноденному молодіжному форумі «Молодь Кіровоградщини: здобутки, проблеми, перспективи», який відбувся 15 серпня 2017 року та був приурочений до відзначення 26-ї річниці незалежності України. 


Відкрили захід перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Марія Карчевич та заступник начальника управління освіти,
науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Уляна Соколенко.

У своїх виступах під час відкриття Форуму почесні гості наголосили на важливості участі молоді в житті держави.

«Молодь – рушійна сила змін в країні. І такий інтерактивний формат заходу дозволяє ефективно визначити проблеми, які потребують втручання влади», – зазначив у своєму вітальному слові Сергій Коваленко.

2017-08-15-Forum2Марія Карчевич, як представниця профільного міністерства, окреслила коло пріоритетів державної політики у молодіжній сфері. Зокрема, закликала присутніх ознайомитися та, можливо, внести свої пропозиції до нового законопроекту «Про молодь», який збираються вносити на розгляд Верховної Ради.

Учасники Форуму у своїх виступах торкнулися тем внеску молодих громадян у становлення української державності, новітніх тенденцій та ефективних форм реалізації державної молодіжної політики, а також здобутків та проблем молоді Кіровоградщини у різних суспільних сферах.

Серед іншого, присутнім були представленні результати соціологічного дослідження проблем та потреб молоді регіону, робота молодіжного проекту «U-Report» та Черкаського молодіжного центру. Крім того, на прикладі Новоукраїнської ОТГ представили результати реалізації молодіжної політики в умовах децентралізації.

Завершальна частина заходу складалася з виступів на теми реалізації цільових програм, ролі молодіжних громадських організацій в житті громад, формування патріотизму, популяризації здорового способу життя тощо.

Наприкінці Форуму були презентовані результати роботи учасників та винесена відповідна резолюція, яку мають представити на всеукраїнському рівні.

Прес-служба / 15.08.2017.

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,1 -0
EUR
100
3035,1 -30
USD
100
$
2630,5 -17
Дата: 22.06.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER