Запрошуємо спеціалістів з НАССР підприємств з виробництва харчових продуктів та аграрного сектору взяти участь у БЕЗКОШТОВНОМУ третьому тренінгу, присвяченому підготовці до перевірок підприємства, що проводяться Держпродспоживслужбою відповідно до затвердженого Плану.

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата інформує, що 1 - 2 квітня 2020 р. у м. Мінськ (Білорусь) відбудеться українсько-білоруський Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

Для успіху в сучасному світі потрібно вміти презентувати себе і свої ідеї, отже головним інструментом для цього є вміння говорити. Незважаючи на тематику, важливо вміти переконливо і незабутньо висловлюватись.

З метою популяризації винахідницької діяльності представників вітчизняного бізнесу, а також поширення кращих практик впровадження і використання інноваційних рішень у різних галузях економіки, за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державне підприємство "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент) спільно з Торгово-промисловою палатою України проводить 27-28 квітня 2020 р. Всеукраїнський конкурс "Винахід року 2020".

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider