Кіровоградська обласна державна адміністрація інформує: станом на 11 липня зібрано понад 1 мільйон тонн ранніх зернових та зернобобових культур. Урожай зібрано на площі 227 тис. га, що становить 58% від прогнозу. Середня урожайність склала 37,5 ц/га.

Зокрема, озимого ячменю в області зібрано понад 250 тис. тонн, озимої пшениці – майже 670 тис. тонн, ярого ячменю – понад 40 тис. тонн, гороху – майже 30 тис. тонн, решта – озиме жито, яра пшениця та овес.

Окрім цього, аграрії Кіровоградщини зібрали понад 110 тис. тонн озимого ріпаку, середня урожайність якого склала 22,4 ц/га.

Станом на 4 липня в облаcтi зiбpано майже пiвмiльйона тон pаннiх зеpнових. Пpо це пiд чаc вiдеоконфеpенцiї пiд кеpiвництвом в. о. Мiнicтpа агpаpної полiтики та пpодовольcтва Укpаїни Ольги Тpофiмцевої повiдомила тимчаcово виконyюча обов’язки голови Кipовогpадcької обласної державної адміністрації Cвiтлана Лобанова.

Ранні зеpновi та зеpнобобовi кyльтypи уже зiбpанi на площi 137,4 тиc. га, що cкладає 30% до пpогнозy. Валовий збip зеpна 495,5 тиc. тонн, пpи cеpеднiй ypожайноcтi 36,1 ц/га. Цей показник вище минyлоpiчного на 5,5 ц/га.

ДФС у Кіровоградській області повідомляє: у першому півріччі поточного року платники податків області перерахували 2 мільярди 117,7 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Порівняно з відповідним періодом минулого року рівень сплати ЄСВ зріс на 18,8% або 334,6 мільйонів гривень. Індикативний показник виконано на 102,5%.

Вчора, 4 липня 2019 року, заводи ПАТ «Гідросила» та ПАТ «Ельворті» відвідала делегація Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" на чолі з ректором Евгеном Соколом та проректором з наукової роботи Андрієм Марченком. Для гостей провели екскурсії підприємствами. Під час візиту обговорювалися напрямки подальшої співпраці, етапи виконання спільних проектів. Ключовим стало обговорення питання підготовки кадрів за дуальною системою навчання.

hidro1

hidro2

zir1

 

zir2

 

 

 

 

 

 

 

 

hidro3

sumu el15 липня 2019 року завод «Ельворті» приймав делегацію Сумського національного аграрного університету на чолі з ректором Володимиром Ладикою. 

Гості відвідали сучасне виробництво та виставковий комплекс, де представлена техніка, яка випускається заводом. Під час засідання обговорювалася можливість співпраці компанії з університетом у галузі точного землеробства, а також питання підготовки кадрів для підприємства по дуальній системі навчання. 

Нагадаємо, на базі Сумського національного аграрного університету успішно функціонує лабораторія сільськогосподарської техніки ELVORTI, яку компанія облаштувала в рамках соціального проекту "Приєднуйся до команди Ельворті".

 

sumu el2

На підтримку підприємництва в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон гривеньТаку інформацію озвучено на засіданні Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області, що відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової.svLob

Члени Наглядової ради заслухали звіт про роботу Регіонального фонду протягом першого півріччя 2019 року. Так, за інформацією в.о. директора Фонду Миколи Маслова, за 2016-2019 роки за рахунок коштів Регіонального фонду підтримки підприємництва області реалізовано 10 проектів загальною вартістю понад 6,6 млн. грн.

За словами Миколи Маслова, цього року на розвиток та підтримку підприємництва в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон гривень. На даний момент до Фонду звернулася швейна фабрика «Мрія Є», що має намір реалізувати проект з модернізації виробничих процесів. Проект перебуває на стадії розробки.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider