25 листопада ДП «Кіровоградстандартметрологія» проводить вебінар на тему: «Актуальні питання у сфері технічного регулювання, стандартизації та метрології».

Програма вебінару складається з низки блоків:
- Метрологія (Порядок проведення повірки законодавчо регульованих ЗВТ відповідно до наказу Мінекономіки №193 від 08.02.2016. Повірка ЗР ЗВТ, випущених після 2016 року та повірка ЗР ЗВТ медичного призначення. Сучасне обладнання, що застосовується підприємством для повірки та інших метрологічних робіт та послуг)
- Стандартизація, сертифікація і оцінка відповідності (Стандартизація як запорука якості продукції, робіт та послуг, оцінка відповідності: продукції, добровільна сертифікація продукції, та послуг, сертифікація систем управління).
- Реальні можливості випробувальної лабораторії підприємства у проведенні випробувань продукції та оцінки відповідності
Детальніше із програмою вебінару можна ознайомитись за посиланням: https://bitly.su/8BUCyT. Захід проводитиметься за допомогою додатку ZOOM. Початок об 11.00. Зареєструватись на участь у вебінарі можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerzaP-_PFGlqKCzbL9s_oAIf4CPenue1VUZAI7UUvpdgFUpQ/viewform

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider