vv1У 2016 році ТОВ ВКФ «Велта» визначила пріоритет соціальної діяльності: створення сімейного простору у м. Новомиргород. Після оновлення центральної площі компанія взялась за реконструкцію парку, і у 2019 році завершила третій її етап. За три роки роботи було:

  • Висіяно та вистелено 2,5 га газону і зроблено геопластику – штучну зміну рельєфу;
  • Висаджено понад 2000 різноманітних декоративних рослин;
  • Змонтовано 7,2 км кабелів для 130 точок освітлення та 9,6 км труб різного діаметру для автоматичного поливу та двох фонтанів;
  • Прокладено ролердром та тротуарну плитку;
  • Обладнано дитячий екомайданчик.

vv2Загалом за три роки на реконструкцію ТОВ ВКФ «Велта» вклала понад 7,4 млн. грн., а також взяла на себе витрати на утримання парку – купівля засобів для захисту рослин, добрив, пально-мастильних матеріалів та технічного оснащення парку – райдеру, снігозбиральної техніки, пилососу, оприскувачу.

Четверту чергу реконструкції компанія планує завершити у 2020 році, але вже зараз парк – улюблене місце відпочинку новомиргородців і гостей міста.

Джерело https://velta-ua.com/uk/feed/4151

Ceremony6 серпня 2019 року в конференц-залі ПАТ НВП « Радій» відбулася урочиста церемонія нагородження співробітників компанії, які брали участь підготовці до сертифікації цифрової інформаційно-керуючої платформи RadICS. Офіційна версія Звіту про безпеку (SER) для цифрової інформаційно-керуючої платформи RadICS була SERрозміщена на сайті Комісії з ядерного регулювання США (NRC) 31 липня 2019 року. Це означає, що платформа RadICS, розроблена ПАТ «НВП« Радій », заснована на польових програмованих вентильних матрицях RadiCS (FPGA), пройшла сертіфіцікацію Комісії з ядерного регулювання США (NRC).

Метою процедури сертифікації в NRC є винесення висновку про те, чи відповідає продукт прийнятим в США вимогам безпеки. Такий сертифікат мають тільки 6 компаній в світі, серед них такі промислові гіганти як Rolls-Royce, Westinghouse Electric Corporation, Framatome, General Electric. «Радій» став сьомий компанією в світі і першою в Україні, що отримала такий сертифікат. А це - безумовний привід пишатися!

Сьогодні на ринку дуже великий вибір опалювальної техніки, обрати щось одне дуже не просто. Деякі обігрівачі можуть викликати сумнів своїм походженням, інші не влаштовувати якістю тепла чи майбутніми витратами, вартістю встановлення системи, виглядом і т.д. А так хочеться, щоб у домі було комфортно, тепло та приємно.

21Компанія "Ельворті" взяла  участь у щорічному заході групи компаній "UA GROUP" та Торгового дому "Соєвий вік" – "День поля 2019". Захід проходив на території "АГРОЕКСПО". У статичній експозиції гості заходу ознайомились із зерновими сівалками, що беруть участь у программі "Зерновий БУМ!". А також, згідно з останніми тенденціями переходу аграрних підприємств на рідкі добрива, було представлено обприскувач TETIS 24 та просапну сівалку VEGA 8 PROFI з системою для внесення рідких добрив. На демонстраційному полігоні відвідувачам було представлено техніку бренду ELVORTI™, а саме: POLARIS 10 PREMIUM, ALFA 6 PREMIUM, TETIS 24.

24

Гірничовидобувна компанія ТОВ ВКФ «Велта» сформувала нову холдингову та корпоративну структуру, яка відповідає міжнародним вимогам приватних та державних фінансових установ. Таким чином, ТОВ “Велта Холдінг” об'єднує існуючі виробничі активи ТОВ ВКФ “Велта” та всі інші проекти акціонерів групи.

Компанія повідомляє, що у зв’язку з обранням до Верховної Ради України Андрій Ніколаєнко залишив посаду Голови ради директорів ТОВ ВКФ “Велта”.

brodskij«Вважаю втратою для компанії остаточний перехід Андрія Івановича з бізнесу до державної служби, бо саме його вклад дозволив компанії “Велта” вижити та повноцінно відновитись після пожежі. Внесок пана Ніколаєнко у розвиток компанії важко переоцінити, але саме такий ефективний менеджер необхідний країні», - говорить Андрій Бродський, генеральний директор компанії “Велта”

У “Велті” відбуваються масштабні трансформації у зв’язку із залученням іноземних інвестицій. Американські партнери Глен Майзл та Роберт Джеймс Вулсі увійшли до нового складу ради директорів “Велта холдінг”. Їхній великий досвід, знання та компетенції дозволять завершити процес створення корпоративної структури та стимулювати розвиток нових проектів. Пріоритетами американських партнерів, що увійшли до ради директорів, будуть залучення інвестицій, безпека та розвиток бізнесу.

Глен Майлз -  засновник та голова правління американської компанії First Wall Street Capital. За 35 років роботи здійснив фінансові транзакції вартістю майже 30 мільярдів доларів. Пан Майлз працює з найбільш значущими компаніями по всьому світу, переважно у сфері енергетики та видобутку корисних копалин.

Роберт Джеймс Вулсі очолює Woolsey Partners та є радником компанії First Wall Street Capital. За часів президента Клінтона був директором Центрального розвідувального управління США, членом Національної комісії з питань енергетичної політики та Комітету з питань оборонної політики. Зараз пан Вулсі є консультантом приватних компаній і урядових відомств.

Акціонерами “Велта Холдінг” є: Андрій Бродський, генеральний директор ТОВ “Велта Холдінг” та ТОВ ВКФ “Велта”, Віталій Малахов, Вадим Москаленко.

Нагадаємо, що компанія “Велта” 7 років веде видобуток та переробку титанової сировини у Кіровоградській області. Також серед проектів компанії розробка Лікарівського родовища-аналога поряд з працюючим гірничо-збагачувальним комплексом. Минулого року “Велта” повідомила про створення R&D центру, де працює над створенням нових методів переробки титанової сировини.

АТ "Ельворті" запустило офіційний додаток ELVORTI. Завантажити можна за посиланням http://bit.ly/2MKueas

У додатку є характеристики, фото і відео нової продукції АТ "Ельворті", а також каталог з описом понад 1500 запасних частин для сільгосптехніки.

Нагадуємо, телефон гарячої лінії АТ "Ельворті" 0(800)752-452, дзвінки по Україні безкоштовні.

Фото зі сторінки фейсбук Elvorti-Chervona Zirka