Понад 90 членів СОТ, в тому числі Україна, підтримали декларацію членів СОТ щодо мікро-, малих та середніх підприємств. Зазначену декларацію було представлено всім членам СОТ на засіданні Голів делегацій.

nac pol2

Працівниками слідчого управління поліції області під процесуальним керівництвом прокуратури області викрито групу осіб, підозрюваних у заволодінні майном сільгосппідприємства, шляхом його незаконної перереєстрації.

Встановлено, що члени злочинної групи залучили до протиправних дій мешканців Кіровоградської області, серед яких депутати сільської ради та два державні реєстратори.

Вказані особи неодноразово проводили перереєстрацію підприємства на фіктивних осіб, з метою заволодіння майном промислового комплексу, розташованого на території Долинського району.

У результаті вжитих заходів правоохоронці упередили спробу рейдерського захоплення майна сільгосппідприємства та повідомили підозру особам, причетним до вказаних дій, за ч. 4 ст. 190 (шахрайство в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

53048e767f8434cf1450a8d575855068Відомо, що до вчинення протиправних дій із захоплення підприємства рейдери мали намір залучити групу неповнолітніх студентів одного з навчальних закладів Кропивницького.

Із студентами та їх батьками працівниками ювенальної превенції проведено роз’яснювальну роботу щодо упередження таких фактів.

Також правоохоронці звернулися з відповідним поданням до державних органів щодо поглиблення роботи з адміністрацією навчального закладу з метою усунення причин, які сприяли залученню дітей до вказаної події, та недопущення у майбутньому подібних випадків.

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

На виконання доручення Міністерства закордонних справ України щодо запровадження країною перебування профілактичних заходів, спрямованих на уникнення розповсюдження коронавірусу СОVID-19, а також можливих змін у торговельній політиці Туркменістану в умовах поширення у світі COVID-19 повідомляємо про таке.

В Україні діятиме Координаційна рада з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва. Таке рішення було прийнято на виконання Указу Президента № 761/2019 від 17 жовтня.

Відповідна постанова № 892 від 28 жовтня 2019 року набрала чинності 31 жовтня 2019 року.

До складу Ради увійдуть:

  • заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, голова Ради;
  • заступник Міністра фінансів, заступник голови Ради;
  • заступники: Міністра соціальної політики; Міністра цифрової трансформації; Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб; Голови ДПС; Голови Держмитслужби;
  • представники: АМКУ, ДРС, Нацбанку (за згодою), Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад" (за згодою), Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" (за згодою); громадських організацій, що представляють інтереси суб'єктів мікропідприємництва та малого підприємництва (за згодою).

Рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для поліпшення умов з розвитку підприємництва, провадження фізособами підприємницької діяльності.

Основні завдання Ради, серед іншого:

- підготовка стратегічних рішень щодо проведення реформ у сфері сприяння розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва;

- підготовка рекомендацій та пропозицій щодо формування і реалізації держполітики у сфері сприяння розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва;

- визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань щодо сприяння розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва, зокрема:

лібералізації умов та критеріїв віднесення ФОПів до першої групи спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності;

запровадження дворічного мораторію на проведення перевірок ФОПів (крім тих, що провадять високорентабельні види діяльності з істотними ризиками ухилення від оподаткування) щодо дотримання ними порядку застосування РРО;

відповідальності ФОПів за порушення ними встановленого порядку подання до контролюючих органів звітності, пов'язаної із застосуванням РРО;

- проведення роз'яснювальної роботи щодо застосування РРО відповідно до законів про РРО та кешбек.

Рада:

- проводитиме аналіз стану справ і причин виникнення проблемних питань щодо розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва;

- братиме участь у розробленні проектів НПА з питань, що належать до її компетенції;

- подаватиме Уряду розроблені за результатами своєї роботи пропозиції та рекомендації.

Формою роботи Ради визначено засідання, що проводитимуться за рішенням її голови в разі потреби, але не рідше ніж один раз на 3 місяці.

 

За матеріалами https://jurliga.ligazakon.net/