З нами ваш бізнес стане успішним!

Центр інформаційної підтримки бізнесу КРТПП проводить бізнес-заходи різних форматів для підприємців. Вибір тематики та формату ґрунтується на регіональному попиті та потребах бізнесу.

Центр був створений у 2017 році при на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати в рамках ініціативи Eu4Business за підтримки ЄБРР. Наша мета - покращення бізнес-простору Кіровоградської області, а головне завдання – допомогти підприємствам малого та середнього бізнесу Кіровоградщини ставати більш успішними та конкурентоспроможними. Центр успішно співпрацює з ЄС та урядом Канади за програмою CUTIS.

За три роки ми створили низку нетворкінгових площадок для МСБ, провели більше 20 різноманітних заходів у яких взяли участь понад 2000 представників МСБ нашої області та інших регіонів, завдяки чому вдалося стимулювати зростання бізнесу не лише у регіоні, а й в Україні.

Центр співпрацює з консалтинговими компаніями Apple Consulting, Бізнес-Формат, Synergy Development Consulting, які мають значний досвід співпраці з успішними підприємствами, готові ділитися своїми знаннями, допомагати бізнесу зростати та покращувати свої позиції.

У нас ви можете проконсультуватись щодо роботи з іноземними організаціями та партнерами, а також отримати інформацію щодо навчальних заходів для бізнесу.

м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-A, тел. (0522) 30-87-24, (050) 488-44-43, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.