guam12 грудня 2019 р. за підтримки Секретаріату ГУАМ та урядів Азербайджану, Грузії, Молдови та України відбудеться Другий Бізнес-форум ГУАМ під назвою «Державно-приватне партнерство в реалізації ключового проекту ГУАМ зі сприяння торгівлі та транспорту».

Торгово-промислова палата України за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) впродовж 15 – 18 грудня 2019 р.  організовує діловий візит українських підприємців до м. Баку (Азербайджан) в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки та участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі.

Українську делегацію очолить президент ТПП України Геннадій Чижиков.

20 грудня 2019 року під гаслом «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» відбудеться масштабний форум "Міжнародні дні бізнесу в Україні". Місце проведення - Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська, 33.

За підтримки та сприяння Посольства України в Ефіопії 10 грудня 2019 року з Ефіопії до ТПП України завітає делегація високого рівня для обговорення з українськими експортерами питань постачання пшениці й іншої сільськогосподарської продукції до Ефіопії.

ДУ "Офіс з просування експорту України" запускає «Опитування експортерів-2020», яке спрямоване на врахування потреб бізнесу в плануванні роботи Офісу на 2020 рік в частині організації та проведення експортної освіти, аналітики, консалтингу, торгових місій та виставок.
Запрошуємо експортерів пройти опитування:

k6Сьогодні, 20 листопада 2019 року у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті відбувся круглий стіл «Забезпечення прав юридичних осіб у контексті прозорого ведення бізнесу».

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider