Державною податковою службою розроблено навчальні модулі з роз’ясненнями чинних норм законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання.

В обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи, що напрацьовуватиме пропозиції для вирішення проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу.

21 грудня відбувся вебінар з підготовки ресторанного бізнесу до перевірок контролюючих органів з питань безпечності харчових продуктів. У заході взяла участь Надія Воленшчак, начальник відділу фінансово-економічних послуг КРТПП, сертифікований тренер з підготовки бізнесу до перевірок державних контролюючих органів.

На порядок денний Президії були винесені питання, що потребували оперативного вирішення, зокрема, підвищення тарифів на окремі послуги Кіровоградської регіональної торгової палати, затвердження кандидатури представника від КРТПП в органах влади, установах та організаціях, організаційні питання Благодійної організації «Фонд підтримки українських військовослужбовців».

Кабінет Міністрів схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо урегулювання процедури складання митних декларацій на товари, які підпадають під різні товарні підпозиції згідно з УКТЗЕД, відповідно до Митного кодексу Європейського Союзу» та передав його на розгляд Парламенту.

2 роки тому, з метою залучення інвесторів та підвищення спроможності регіону, на Кіровоградщині було створено Агенцію регіонального розвитку Кіровоградської області. Сьогодні представники установи є активними учасниками державної регіональної політики, долучаються до підготовки інвестиційних проектів та пропозицій, впроваджують роботу із підтримки новостворених ОТГ.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider