13-14 травня 2019 року у Центрі інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницького, заснованого на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку, проводився дводенний тренінг «Наявні інструменти залучення інвестицій для українських компаній».

 INV 4На заході власники, менеджери, фінансові фахівці та спеціалісти з написання проектів 23 малих та середніх підприємств Кіровоградської області вчились виробляти конкретні послідовні кроки при залученні інвестицій, опановували методики пошуку інвесторів. Допомагав їм у цьому головний тренер заходу Сергій Апальков - засновник та директор консалтингової компанії «Бізнес-Формат» (м. Київ). Запрошеними спікерами стали також асоційований директор «Ernst & Young» та керівник напрямку фінанси Поврезнюк Валерій, представник інвесткомпанії «Астралюкс CEO» Владислав Малінін та керівник НКП «Горизонт 2020» Тетяна Котенко

INV 11

Представлений на заході навчальний курс включає прогресивні міжнародні практики і ґрунтовні експертні знання та практичні вправи з реальними прикладами, в яких використовуються інструменти і стилі лідерства.

 

INV 7

Перший день тренінгу був присвячений основним поняттям інвестицій. Тренери та учасники розглянули структуру інвестицій і ключові показники привабливості інвестиційних проектів: фінансову модель проекту, ринок, команду, сферу діяльності та реалізації. Також учасники ознайомилися з класифікацією інвесторів починаючи від джерел фінансування інвестиційних витрат, вартістю капіталу та завершуючи ризиками.

INV 14

Завершився перший день тренінгу практичною роботою з оцінки проектів та формування портфелю інвестицій.

Альтернативному фінансуванню був присвячений другий день тренінгу. Теоретично учасники розглянули теми специфіки ангельського фінансування в Україні, інвестиційні компанії і венчурні фонди з точки зору залучення інвестицій в реалізацію проектів в Україні та міжнародний ринок альтернативного фінансування, а на практикумі обговорили власні ідеї з представниками інвестиційних компаній.

INV 13

За словами учасників, завдяки участі у тренінгу вони отримали знання, з якими зможуть ефективно презентувати власний проект з урахуванням усіх вимог інвестора, правильно оцінювати ризики і дохідність проектів, ефективніше реалізовувати наявні та започатковувати нові інвестиційні проекти.

 

INV 8

INV 6

INV 17

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider