07Тисячі гостей  з’їхалися до Кропивницького на 7-у міжнародну агропромислову виставку  AgroExpo-2019, яка входить в ТОП-10 найбільших виставок Європи.

У відкритті виставки взяли участь т.в.о. голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлана Лобанова, президент торгово-промислової палатиv16 України Геннадій Чижиков, голова наглядової ради «Ельворті груп» Павло Штутман,  генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

«Сьогодні дійсно свято. На декілька днів Кіровоградщина стала серцем аграрної діяльності. Для України аграрний сектор кожен день стає все важливішим. Хочу подякувати організаторам і побажати, щоб ця виставка стала ще більш масштабною в наступні роки», - під час відкриття зазначив президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

v15Організатори та партнери виставки:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;

Торгово-Промислова Палата України;

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата;

08Кіровоградська обласна державна адміністрація;

Федерація роботодавців України;

Асоціація Украгромаш;

Асоціація аграрних інженерів.

Цьогоріч у виставці беруть участь близько 600 компаній-експонентів. Виставка відбувається на площі 125 000м2. 

v124Колективний стенд КРТПП займає площу 300 м2.

AgroExpo - це не тільки виставка сільськогосподарської техніки та продукції. Це щільна ділова програма, широкі можливості для пошуку нових партнерів, це майданчик для неформального діалогу бізнесу і влади. А також AgroExpo - це колоритний Покровський ярмарок, святкові дійства, змагання і концерти, найсмачніший фестиваль вуличної їжі «Кухні народів світу".

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider