d2 2 2Сьогодні другий день продовжує свою роботу сьома міжнародна агропромислова виставка «AgroExpo-2019».

Центром ділового спілкування, як і вчора, став спільний офіс торгово-промислової палати України та Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати. Тут можна дізнатися про переваги для членів КРТПП, довідатися про весь спектр послуг, які надає палата, отримати інформацію про найближчі ділові заходи.

У критому павільоні представлено  10 автомобильних новинок сезону, зокрема, дебютували Mercedes-Benz GLS та 7-місний кроссовер Chery Tiggo8. Сьогодні відкриють для відвідувачівd2 1 новинку Mitsubishi ASX.

На демонстраційному полігоні відбувається показ новинок сільськогосподарської техніки. Зокрема, в роботі можна подивитися  новинки техніки компаній ELVORTI, Агроресурс, Агро-d tАльянс, Технополь та інші.

Незмінно популярним є павільон, у якому представлені живі експонати виставки: корови, ослики, вівці, кролики-гіганти, d2 4на яких можна не лише помилуватися, але й дізнатися про особливості вирощування та придбати їх.

Ділова програма на сьогодні:

Панельна дискусія "Жінки в агробізнесі", організатор Corteva Agriscience.

 Конференція «Збалансоване живлення рослин як ефективна протидія кліматичним змінам», організатор Компанія "Агротерра" (ТОВ "А-тера").

Семінар “Інструменти Stoller для фізіологічної регуляції гібернації", організатор Столлер Україна.

Панельна дискусія за участі заслуженого працівника України, кандидата біологічних наук, доцента О. Акулова, організатор Грейс Агро.

d2 12 Родзинка виставки – «Покровський ярмарок», у якому ожили наші давні традиції ярмаркування.

На ярмарку чого тільки немає: одяг ручної роботи та фабричний, посуд, сувеніри, вироби з дерева та кераміки, городина, садовина, крафтові сири, м'ясо, вина, наливки, саджанці, квіти… Кожен знайде для себе бажане.

d2 14А ще «Покровський ярмарок» - це мистецькі виступи народних колективів, змагання, майстер-класи, розваги для дітей та дорослих.

До неповторності та самобутньої культури різних куточків Кіровоградщини можна торкнутися, відвідавши  експозиції d2 sрайонів.

Сьогодні відбудеться найзахопливіший конкурс на найбільший гарбуз, а переможець отримає чудовий приз – телевізор, а також увійде в історію «Покровського ярмарку».

Вітає гостей ярмарку  Мартин Боруля, роль d mbякого виконує актор Микола Барабуля.Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider