Впродовж 25–28 вересня м. Кропивницький став агропромисловою столицею України. У  VII Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «AgroExpo-2019» взяли участь 585 компаній-експонентів та близько 500 учасників «Покровського ярмарку». Виставкова площа комплексу має рекордні для України розміри і складає 125 000 м². Виставка входить до ТОП-10 найбільших виставок у Європі. За три дні виставку відвідали майже 42 тисячі гостей.

kov1У відкритті виставки взяли участь т.в.о. голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлана Лобанова, президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков,  президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко, голова наглядової ради «Ельворті груп» Павло Штутман, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  Коренюк Сергій.

04«Сьогодні дійсно свято. На декілька днів Кіровоградщина стала серцем аграрної діяльності. Для України аграрний сектор кожен день стає все важливішим. Хочу подякувати організаторам і побажати, щоб ця виставка стала ще більш масштабною 03в наступні роки», - під час відкриття зазначив президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

 

 

Організатори та партнери виставки:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;

Торгово-Промислова Палата України;

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата;

Кіровоградська обласна державна адміністрація;

Федерація роботодавців України;

Асоціація Украгромаш;

Асоціація аграрних інженерів.

k25«AgroExpo-2019» - це не тільки виставка сільськогосподарської техніки та продукції. Це щільна ділова програма, широкі можливості для пошуку нових партнерів, це майданчик для неформального діалогу бізнесу і влади. Так, у перший день роботи виставки ділову програму «AgroExpo-2019» відкрила панельна дискусія Федерації роботодавців України, присвячена зверненню аграріїв та машинобудівників до Президента України щодо збереження державної програми підтримки сільгоспмашинобудування  у зв’язку з тим, що у проекті бюджету-2020 відсутні кошти на програму часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки.

kov227 вересня відбувся муніципальний інвестиційний форум "Time to INVEST", організатор форуму - Кіровоградська міська рада. У роботі форуму взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський, заступник міського голови Андрій Паливода, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової  палати Ірина Саєнко. На форумі відбулася панельна дискусія про різні напрямки розвитку внутрішнього туризму та про впровадження SMART-технологій у туристичну галузь. Спікери презентували низку проектів, які реалізовуються або уже реалізовані у Кропивницькому та в  інших містах України: "Діджиталізація пам'яток культурної спадщини", "Як міста починають розмовляти з нами з допомогою SMART-технологій", "Як посилювати пізнаваність громади через її візуальну айдентику. Можливості програми Британської ради "Активні громадяни" для розвитку місцевих культурних та туристичних ініціатив", "Діяльність Центру туристичної інформації м. Львова та впровадження Lviv City Card", "Туристично-інформаційний центр як піар-агенція міста". На форумі був підписаний Меморандум про туристичний маршрут між Кіровоградською та Житомирською областями.

Центром ділового спілкування виставки став спільний офіс торгово-промислової палати України та Кіровоградської торгово-промислової палати. У ньому була представлена kov3інформація про діяльність палати, про весь спектр послуг, які надає КРТПП, про переваги членства у палаті, а також про найближчі ділові заходи.

На колективному стенді КРТПП площею 300 м2 було представлено 19 підприємств – членів торгово-промислової палати України. Їх привітав начальник управління зовнішньоекономічної діяльності КРТПП  kov4Сергій Крамарчук та вручив дипломи від імені президента Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати  Ірини Саєнко:

Дизайн-студія «ШТОРИ ЛЮКС» ФОП Покутня Т.Ю.;

АО «ОТП Банк»;

ТОВ «ГРИВЕР»;

a22ТОВ «Інтерполітекс»;

ТОВ «Круп’яний тік»;

ТОВ «УКРАВІТ АГРО»;

«So Good» ФОП Заболотна С.В.;

ТОВ «ІТА-ДРІМ»;

ПП «ТК «Кіровоградпрофіль»;

Салон світлотехніки «Галерея світла» ФОП Дончевський a23О.І.;

ТОВ «НВП «Точприлад»;

ПАТ АБ Банк Південний;

ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова»;

Консалтинговий центр АЙКО-Сервіс;

«Ткацький двір» ФОП Ріттер;

a27ТОВ «ІСО Компані»;

ПП «Агрохімтранс»;

ПАТ "МТБ БАНК";

МПП «Антураж А».

На полігоні для демонстраційних показів площею 6 гектарів свої можливості показали 26 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній. Аграрії - учасники виставки мали можливість купити сільгосптехніку дешевше.

На виставці AutoLand в рамках «AgroExpo» було представлено одразу 10 автомобільних новинок сезону. 

06На полігоні для тест-драйву на виставці «AgroExpo-2019» пройшов один з найбільших в Україні тест-драйв кросоверів та позашляховиків, у якому взяли участь 11 автомобілів відомих світових брендів: MITSUBISHI, NISSAN, RENAULT, FORD, SUBARU, SKODA.

Цього разу у Всеукраїнському освітньому напрямку свої наукові потужності показали 31 ВНЗ з різних куточків України. Серед них НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Уманський національний університет садівництва та інші.

a77Організатори виставки спільно з Федерацією стронгмену України провели український етап Кубка "Open Arnold Amateur Strongman". У змаганнях взяли участь семеро атлетів з України та один богатир з Молдови. У підсумковому заліку 1 місце виборов Олександр Кочергін (уродженець селища Суботці Кіровоградської області, проживає у місті Чернівці).

a78У рамках виставки відбувався "Покровський ярмарок", культурно-розважальний захід з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, жвавою торгівлею, частуваннями, виступами творчих колективів та  традиційним вже конкурсом "Гарбуз-велетень". Цього року було встановлено новий рекорд гарбуза - 76 кг. Переміг гарбуз Олени Горлової з селища Осикувате d mbКіровоградської області. Переможниця отримала у подарунок 32-дюймовий телевізор. 

Символом та господарем ярмарку став Мартин Боруля,  роль якого виконував актор Микола Барабуля.

Усі чотири дні роботи виставки гості мали можливість стати учасниками фестивалю вуличної їжі. Господарі фестивалю кафе "Арка", рub "DROVA", піццерія "Старый город", "Churchill's Pub&Grill" та "Ne Speshi Bar", кафе "Камелія", кафе "Зефір", кафе "Алсан", кошерний ресторан "Фима, иди кушать!", шинок "Казанок", гриль-паб "Гарячі перці" частували гостей найсмачнішими стравами української, білоруської, ізраїльської, іспанської, вірменської, узбецької, угорської, чеської, англійської кухонь.

Виставка, ділові заходи, «Покровський ярмарок» цьогоріч зібрали рекордну кількість відвідувачів.

08Сьома міжнародна агропромислова виставка «AgroExpo-2019» стала ефективною платформою для презентації новинок у всіх сферах АПК України, впровадження інновацій, стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування та агропромислового комплексу, пошуку нових партнерів,  обміну ідеями, а також унікальним майданчиком для діалогу між бізнесом і державою.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider