25 листопада 2019 р. у м. Кропивницькому  відбудеться друга частина щорічної агроконференції "AgroDay 2019" в рамках #ЄвропейськийТижденьПідприємництва.

Організатори AgroDay2019: Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Кропивницькому, заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, та Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Дніпро, заснований при Дніпропетровська Торгово-промислова Палата  за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

До участі запрошуємо: виробників сільськогосподарської продукції, землевласників, власників та працівників підприємств агропромислової галузі, фахівців, які займаються селекційною роботою та насінництвом!

На учасників очікують відомі спікери європейського рівня, насичена програма та багато нової інформації!

Рейнауд Наутен, радник з питань сільського господарства в посольстві Королівства Нідерландів в Києві: «Органічне сільське господарство. Досвід Нідерландів»;

Сергій Коренюк, начальник управління агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації: «Регіональні програми розвитку агропромислового комплексу»;

Олег Клименко, представник ТОВ «Advanta Seeds»: «Вирощування та переробка соняшнику в Україні. Перспективи розвитку».

Михайло Саницький, головний спеціаліст ТОВ «Інфоінудстрія», експерт ринку агрохімії: «Час є гроші: український ринок добрив 2020»

Микола Мостіпан, завідувач кафедри загального землеробства КНТУ: Стан посівів озимої пшениці та заходи для догляду за ними».

 Місце проведення: Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, вул Преображенська, 79-А.
Для участі зареєструйтеся за телефоном +380506432971 або за посиланням: https://form.jotformeu.com/92792845222362

#ЄвропейськийТижденьПідприємництва


#ПрямуємоРазом

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider