Сьогодні Кіровоградська РТПП долучилась до євроініціативи щодо подолання безробіття серед молоді: президент Палати Ірина Саєнко взяла участь у відкритті обласного етапу проекту «Український Пакт заради молоді-2020».

Ініціатором реалізації проекту в області виступили Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості спільно з громадською організацією «Молодіжний центр Кіровоградської області».

«Пакт заради молоді» – це проект, направлений на об’єднання зусиль самої молоді, влади, бізнесу та освіти задля професійної визначеності та працевлаштування молодих людей. Тож не дивно, що президенту регіональної торгово-промислової палати Ірині Саєнко, яка є ініціатором та постійним партнером проектів з професійного розвитку молоді, запропонували долучитися до підписання Пакту та взяти участь у відкритті програми на Кіровоградщині.

Відкриття відбулося онлайн, за допомогою інструменту ZOOM. У заході взяли участь представники громадських організацій, обласної влади, місцевого бізнесу.

Вітаючи учасників відеоконференції, Ірина Саєнко наголосила, що на її переконання успіх держави полягає в успішності його молоді, саме тому КРТПП завжди підтримує активних і талановитих молодих людей, які бачать своє майбутнє в Україні. Вона нагадала, про вже кілька років поспіль Палата виступає організатором та партнером олімпіад, форумів, семінарів, тренінгів, які допомагають молоді реалізуватися, втілити в життя свої ідеї, перейняти досвід успішних проектів і компаній. Зокрема, є давнім партнером Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, турніру з робототехніки FIRST LEGO League, молодіжного бізнес-турніру «Стратегія фірми», а з минулого року розпочала співпрацю із «AIESEC» - однією з наймасовіших міжнародних організацій, що об'єднує студентів та недавніх випускників ВНЗ з метою розкриття їх лідерського та професійного потенціалу.

Ірина Саєнко відзначила, що активну участь у розвитку молодіжного руху приймають й підприємства-члени палати, зокрема: Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті; компанії «Ельворті-груп» і «Гідросила-груп», ТОВ «Інтерресурси», НВП «Радій», швейне підприємство "Мрія Є", ТОВ "Арака", тощо.

«Можна перерахувати безліч наших заходів і досягнень, але як президент Кіровоградської торгово-промислової палати я розумію - попереду їх буде ще більше ... Ми і далі будемо мотивувати молодь, де потрібно - вчити і підказувати, а де потрібно – будемо вчитися самі!», - наголосила Ірина Саєнко.

Одразу по-закінченні відкриття, розпочалася серія майстер-класів і семінарів для молоді, яка приєдналась до проекту. Тренерами виступили експерти та місцеві підприємці – підписанти Пакту заради молоді.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider