Кіровоградська РТПП долучилась до євроініціативи щодо подолання безробіття серед молоді, нового етапу проекту «Пакт заради молоді!», що розпочався на Кіровоградщині – «Skills lab: власна справа».

Як і в травні, ініціатором та головним натхненником реалізації проекту в області виступили Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості спільно з громадською організацією «Молодіжний центр Кіровоградської області».

«Пакт заради молоді» – це проект, направлений на об’єднання зусиль самої молоді, влади, бізнесу та освіти задля професійної визначеності та працевлаштування молодих людей. 

Відкриття відбулося онлайн, за допомогою інструменту ZOOM. У заході взяли участь директорка Центральноукраїнського державного будинку художньої і технічної творчості Олена Арутюнян, віцепрезидент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Людмила Солонар, начальник управління освіти і науки Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський, директор підприємства – партнера КРТПП ТОВ «Арака» Тігран Хачатрян.

Вітаючи учасників відеоконференції, Людмила Солонар наголосила, що проект «Пакт заради молоді!» є важдивим не лише для Кіровоградщини, а й для усієї України: «Для нас є важливим розвиток бізнес-здібностей у молоді, адже стабільний бізнес завжди виступає необхідною умовою розвитку регіону та країни в цілому. Ми сподіваємося, що новий проект допоможе молоді осягнути ті можливості, які дає власна справа. Ми впевнені, що цикл занять «Skills lab: власна справа» сприятиме передачі молоді передового досвіду, що сьогодні напрацьований провідними підприємцями нашої держави»

По-закінченні відкриття, розпочалася серія майстер-класів і семінарів для молоді, яка приєдналась до проекту. Тренерами виступили експерти та місцеві підприємці.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider