За ініціативи Посольства України в Державі Кувейт, за активного сприяння КРТПП, відбувся онлайн Брифінг для українських експортерів продуктової групи Кіровоградської області «Економічний потенціал українсько-кувейтської співпраці».

З української сторони у брифінгу взяли участь Посол України у Державі Кувейт Олександр Балануца, голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко, представники 13 сільськогосподарських підприємств та підприємств харчової промисловості області. Державу Кувейт представили директор Департаменту авіа та морського імпорту Державного управління їжі та харчування Кувейту Фаісал Ахмед Аль-Рашіді, заступник Генерального Директора Торгово-промислової палати Кувейту Емад Аль-Заід.

Як співорганізатор заходу, учасників брифінгу привітала президент КРТПП Ірина Саєнко. Вона зазначила, що Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою вже налагоджено співробітництво із багатьма іноземними партнерами, закордонними посольствами, торгівельними місіями в Україні. «Сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч відкриє нові горизонти можливостей для бізнеса, закладе надійний фундамент економічного партнерства Кіровоградщини та Кувейта», - наголосила вона.

Про перспективи ринку Кувейта, а також його особливості, представникам підприємств Кіровоградщини розповів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Кувейт Олександр Балануца. Зокрема він детально розповів про структуру експорту з України в Кувейт, динаміку товарообігу, високу конкурентоспроможність українських товарів у Кувейті.

На високі можливості підприємств Кіровоградського регіону, у контексті співпраці із Кувейтом, вказав голова ОДА Андрій Назаренко: «Наш регіон має потужний потенціал. Брифінг є можливістю звірити годинники та визначити напрямки співпраці», – зазначив очільник області.

Під час брифінгу, його учасники отримали практичні рекомендації для просування експорту продуктової групи на ринок Кувейту та держав Затоки, їх детально поінформували про особливості ринку Кувейту та сертифікацію продукції, а також надали перелік потенційних та надійних імпортерів продуктової групи у Кувейті.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider