У Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті відбулась презентація Всесвітнього торгового центру (World Trade Center).

 

13012020 1Про діяльність організації та перспективи розвитку Кропивницького та області розповідав в онлайн режимі Президент товариства з обмеженою відповідальністю «Всесвітньої торговий центр Київ» Генрі Штеренберг. Участь у презентації взяли президент КРТПП Ірина Саєнко, міський голова м. Кропивницького Андрій Райкович, депутат міської ради Кропивницького Ольга Ковальова-Алокілі.

Генрі Штеренберг деталізував суть проекту, розповів про можливості та структуру Світового торгового центру, зупинився на вимогах до органів влади тих територій, що бажають приєднатись до проекту, а також про ймовірні інвестиції у розвиток промисловості та інфраструктури регіону.

«Сподіваюсь, що співпраця із Всесвітнім торговим центром дасть змогу розширити міжнародне співробітництво підприємств області, створити ефективний міжнародний бізнес-центр, а також сприяти притоку інвестицій в область», - прокоментувала подію Ірина Саєнко.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider