etal-tmПрАТ "НВО "ЕТАЛ" - один з провідних виробників електротехнічної продукції в країнах СНГ та лідер в Україні з виробництва контактної апаратури, друкованих плат, систем керування.

Голова правління Науково-виробничого об'єднання "Етал" - Карпенко Вадим Славійович.

Історія підприємства розпочиналася після Великої Вітчизняної війни, коли країна приступила до відбудови зруйнованого господарства. В жовтні 1947 року в м. Олександрії було створено дільницю №9 чисельністю 23 чоловіки. Яка і стала першою клітиною майбутнього заводу. З метою розширення асортименту електротехнічної продукції та забезпечення зростаючого попиту на неї, 15 квітня 1954 року наказом по Міністерству електростанцій та електротехнічної промисловості СРСР №200 А було організовано Олександрійський електромеханічний завод. Першим директором заводу було призначено Сисоєва Івана Харитоновича.

Підприємство пройшло довгий шлях реорганізації, облаштування та розвитку.

Приватне акціонерне товариство Науково-виробниче об'єднання "ЕТАЛ" має три основні виробництва:
- контактної апаратури;
- друкованих плат;
- систем керування.

Основна продукція підприємства - контактна апаратура.

etal-pr-plat  etal-prod  etal-stanok

Сучасне обладнання провідних фірм Франції, Великобританії, США, Бельгії дозволяє випускати продукцію високої якості. Продукція має Російський сертифікат відповідності та відповідає вимогам Технічного регламенту Митного союзу.

Постійно ведеться модернізація магнітних пускачів з використання сучасних дизайнерських рішень і зміни пластмас на негорючі, відповідних міжнародним вимогам безпеки.

Комплектне обладнання за контрактом з фірмою "MUPI" (Франція) дозволяє виробляти одно-, двох-, багатошарові (до 20 шарів) друковані плати та плати на алюмінієвій основі.

НВО "ЕТАЛ" пропонує замовникам широкий спектр мембранних клавіатур та лицьових панелей з різними технічними характеристиками, функціональним призначенням та дизайном.

Підприємство є корпоративним постачальником обладнання НАЕК "Енергоатом". На підприємстві постійно йде освоєння виробництва нової продукції для атомних електростанцій, ТЕЦ, металургійної промисловості, нафтогазового комплексу та інших галузей народного господарства.

Для поліпшення роботи ліфтового господарства України і забезпечення надійної та безпечної експлуатації ліфтів підприємство освоїло випуск релейних пристроїв керуванням пасажирськими ліфтами "Тополь", антивандальних кнопок, пультів виклику, постів управління, обладнання для безпечного пересування.

Маючи у своєму розпорядженні висококваліфікований інженерний і робочий персонал, сучасну техніку і технології, що забезпечують випуск електротехнічної продукції високої якості, підприємство працює, розробляючи проекти для будь-якого об'єкта у співпраці з проектними організаціями і Замовником.

Колектив, керується прагненням утримати планку технічних рішень на високому рівні, тому на перше місце ставить високі вимоги до якості продукції.

Нагадаємо, що НВО "ЕТАЛ" є дійсним членом Кіровоградської регіональної ТПП з 1995 року.

Вітаємо весь колектив
Науково-виробничого об'єднання "ЕТАЛ" з ювілеєм!
Прийміть щирі вітання і побажання
міцного здоров'я, щастя та достатку.
Навіть за складних економічних умов ви шукаєте
і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності,
конкурентоздатності продукції, зростання авторитету заводу.
Бажаємо вам і надалі підвищувати ваш професіоналізм
та досягати нових вершин!

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider