konf-osvitu-117 квітня на базі КРТПП відбулась міська науково-практична конференція працівників освіти і науки України під назвою "Діалог: влада та громадськість у соціально-економічному захисті працівників освіти м.Кіровограда".

До проведення семінару були залучені: голова Кіровоградського міськкому профспілки працівників освіти і науки України Дзюба Н.Є., заступник Кіровоградського міського голови Дрига В.В., начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Костенко Л.Д., начальник відділу житла Кіровоградської міської ради Пількін В.А. та гість з Києва - доктор педагогічних наук, професор кафедри фінансів, обліку та аудиту Університету сучасних знань Рижиков В.С.

В програмі заходу розглядались наступні питання:
1. Соціально-економічний захист працівників освіти: проблеми сьогодення.
2. Соціальний захист: економіко-правовий аспект.
3. Діалог громадськості та влади - важливий фактор вдосконалення роботи з соціально-економічного захисту освітян.
4. Вирішення ситуацій у соціально-економічному захисті працівників закладів освіти міста.
5. Програми "Доступне житло" та "Молодіжне житло", як етапи соціального захисту членів профспілки, що працюють в освітній галузі міста.
6. Соціально-економічний захист освітян через колдоговірні відносини в розділах соціального захисту, охорони праці, культурно-масової та спортивно-масової роботи, оздоровлення спілчан.

konf-osvitu-2    konf-osvitu-3

По завершенню заходу в урочистій обстановці були відзначенні переможці першого етапу "Всеукраїнського конкурсу з охорони праці та техніки безпеки у закладах освіти міста Кіровограда". Ними стали колективи: ЗОШ I ст. "Мрія", ЦДЮТ "Центр-Юність", ДНЗ №28, ДНЗ №73 і ДНЗ №37.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider