63d8f5ad985de61730458523 лютого в ТПП України відбудеться ІІІ щорічний форум з агроекології «АПК-2023: війна, євроінтеграція, екологічні і кліматичні виклики, якість життя». Організатори заходу – Комітет підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП спільно з Асоціацією професіоналів довкілля ПАЕУ.

Порядок денний форуму:

  • Яка політика ЄС у 2022-23 рр щодо реалізації EU Green Deal, біорізноманіття та розвитку органічного виробництва?
  • Які перспективи вуглецевого землеробства в Європі і де місце України?
  • Які кращі європейські практики відновлення довкілля, збереження води, лісів може запозичити сьогодні Україна?
  • Як вплинула війна на спектр порушень в АПК під призмою виконання екологічного законодавства?
  • Хімічна і біологічна безпека: як Україна рухається до ЄС і що бентежить агровиробників?
  • Як з допомогою національних виробників досягти сталої продовольчої системи? Як вирішити нагальні проблеми рибного господарства?
  • Оздоровлення і відновлення ґрунтів після бойових дій: які можливі рішення? Як зменшити пестицидне навантаження та кількість хімічних добрив?
  • Ефективне регулювання промислового тваринництва. Скорочення викидів метану та початок трансформації харчової системи, необхідної для досягнення глобальних кліматичних цілей.
  • Епоха дешевих добрив закінчилася? Як це вплине на  трансформацію сільськогосподарського виробництва?
  • Децентралізована енергетика і енергоефективність: можливості для агробізнесу і довкілля у 2023 році та ін.

Зважаючи на надзвичайну важливість питань відновлення грунтів, води, біорізноманіття, форум буде проведено у змішаному форматі (онлайн/офлайн).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://ukraine-oss.com/reyestracziya-na-iii-shhorichnyj-forum-z-agroekologiyi-apk-2023-vijna-yevrointegracziya-ekologichni-i-klimatychni-vyklyky-yakist-zhyttya-2/?fbclid=IwAR1EBfuwnx_JLWP73KFbngRpHUiO-5OBY9ov0nYqb1AQCdwlZg8FUfRElKU

Запрошуємо представників бізнесу у сферах виробництва біо/органічних харчових продуктів до онлайн заходу «Найкращі практики сертифікації органічних продуктів харчування в Модені».

Запрошуємо усіх хто використовує електричні генератори на вебінар щодо правил експлуатації генераторів та відповідальності за порушення у сфері експлуатації електрогенераторів.

Все менше часу залишається до зими та початком витрат на опалення осель, офісів, виробничих приміщень. До того ж, вже сьогодні можна прогнозувати, що ситуація з газом, що є традиційним джерелом тепла, може бути непростою.

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата запрошує на B2B Networking «Біо/органічні харчові продукти: стан галузі в Україні та перспективи співпраці з бізнесом Польщі та Італії».

Програма USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО запрошує представників територіальних громад, мікро-малого та середнього агробізнесу, регіональних інституцій Кіровоградської області приєднатися до круглого столу «Економічний розвиток громад. Інструменти USAID АГРО», який проводиться за підтримки Кіровоградської Обласної військової адміністрації.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg