Незважаючи на обстріли України та ситуацію з енергетичною інфраструктурою, що склалася у п’ятницю, підприємства Кіровоградщини та Сумщини успішно взяли участь у B2B Networking «Біо/органічні харчові продукти: стан галузі в Україні та перспективи співпраці з бізнесом Польщі та Італії».

У Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті представили проєкт заводу із виробництва флоат-скла. Презентація відбулася у КРТПП під час перебування на Кіровоградщині Амре Юнуса - співкеруючого партнера холдингу Magellan Investment Holdings, візит якого супроводжує Ukraine Invest.

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата уклала Меморандум про партнерство та співробітництво з Управлінням Державної служби України з питань праці у Кіровоградській області.

Сьогодні розпочав роботу Riga Food 2022 - провідний міжнародний виставковий захід у сфері АПК Латвії та Балтійського регіону, участь у якому беруть компанії з 22 країн світу, в тому числі з України.

Невдовзі настане зима, тож Україна вже активно готується до опалювального періоду. Не залишається осторонь Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата.
Враховуючи газові проблеми, що виникають у Європі, КРТПП пропонує розглянути можливість переходу на електроопалення, що сьогодні є одним з найдоступніших видів обігріву виробничих, офісних та житлових приміщень.

В умовах обмежень, зумовлених пандемією та повномасштабною збройною агресією проти України, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата не припинила свою роботу. Протягом останніх років ми активно використовуємо IT технології для надання послуг онлайн, а від початку 2020 року палатою було організовано понад 17 навчальних та інформаційних онлайн заходів для мікро, малого та середнього бізнесу.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg