1-2 травня на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», відбувся тренінг для представників малого та середнього бізнесу з питань тендерних закупівель та роботи в системі електронних закупівель Prozorro.

2 травня у музеї мистецтв Кіровоградської обласної ради відбувся ХІІІ Великодній Благодійний Аукціон. Традиційно активним учасником аукціону стала президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

Команда Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати продовжує приділяти неабияку увагу розвитку молоді, проводить зустрічі із студентами, допомагає молодіжним організаціям та молоді в бізнесі.

«Податкові ризики та їх вплив на зовнішньоекономічну діяльність» - такою стала тема чергового вебінару, проведеного Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" для представників малого та середнього бізнесу.

Відкрито реєстрацію компаній для отримання індивідуального супроводу процесу доведення відповідності (сертифікація, технічний файл, декларація відповідності та маркування).

Сьогодні бізнес потребує кваліфікованих працівників. Чимало роботодавців організовує навчання на виробництві, навчає на робочих місцях. Результати такого навчання потребують належного документального підтвердження і визнання державою.

Штучний інтелект стає все більше важливою складовою нашого повсякденного життя. Його використовують у різноманітних сферах, включаючи фінансування, охорону здоров'я, освіту, транспорт тощо. Питання використання штучного інтелекту у бізнесі було основою дискусій під час онлайн практикуму.

Тренінг з питань тендерних закупівель та роботи в системі електронних закупівель Prozorro відбувся за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" у змішаному форматі, онлайн та офлайн.

Про податок на прибуток підприємств, застосування спрощеної системи оподаткування для юридичних осіб та заповнення податкової звітності з податку на майно говорили сьогодні представники бізнесу і податківці. На різноманітні питання, порушені представниками бізнес-спільноти та експертами, надали ґрунтовні відповіді фахівці обласної ДПС.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "