29 серпня 2023 року, на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбулася зустріч податківців з представниками бізнес-спільноти та інститутів громадянського суспільства області.

Організаторами заходу виступили міжнародне об'єднання Business Woman Club та громадська організація "Благодійний фонд "Українські соціальні програми" за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" та сприяння голови Кіровоградської обласної ради й Кіровоградської Торгово-промислової палати.

На відкритті форуму гостей вітали організатори та почесні гості, серед яких були Олена Кондратюк, заступниця Голови Верховної Ради України (онлайн); Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні (онлайн); Юрій Дрозд, голова Кіровоградської обласної ради; Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України (онлайн); Марія Чорна, Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації (2021-2022 рр.), засновниця ГО "Громадські ініціативи Марії Чорної"; Єлизавета Панько, фахівчиня з європейської інтеграції Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Форум проходив у форматі трьох сесій, де висвітлювалися різні аспекти жіночого лідерства та його роль у політиці, дипломатії, економіці, а також можливості фінансової підтримки жіночого підприємництва та кращі практики соціальної відповідальності.

Однією зі спікерок сесії "Вклад жінок в українську політику, дипломатію, економіку" стала президентка кіровоградської Торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

"Жінки, які мають свій бізнес успішно працюють, є активними учасниками міжнародних проєктів та заходів, використовують свій голос на інформаційному фронті, наближаючи нашу спільну перемогу! Сьогодні українська жінка – це лідерка, смілива та рішуча. Вона віддає більше, ніж отримує, знає що робити в разі небезпеки та швидко приймає рішення", - зазначила Ірина Саєнко.

Вона закликала усіх бізнес-леді активно користуватися послугами КРТПП, адже це організація, що створена для бізнесу: «У нас можна отримати юридичну підтримку, засвідчити форс-мажорні обставини, яких на жаль стає все більше, стати учасницею онлайн-виставок, вебінарів та офлайн зустрічей з будь-яких питань діяльності бізнесу. Ми допомагаємо у написанні бізнес-планів та грантів, надаємо знання, необхідні для успішної участі у тендерних закупівлях та багато інших послуг. А з 2016 року на базі торгово-промислової палати діє Центр підтримки бізнесу».

Форум "Жіноче лідерство в часи викликів. Кіровоградщина" став важливою платформою для об'єднання та надання підтримки жінкам-лідеркам та підприємницям, сприяючи розвитку жіночого бізнесу в Кіровоградській області.

30 230 430 530 330 1

Про програми сприяння зайнятості та фінансової підтримки роботодавців, що реалізовує Державна служба зайнятості, йшлося під час інформаційної зустрічі, співорганізатором якої стала Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата.

Відбулося урочисте відкриття реконструйованого багатопрофільного лікувально-діагностичного, навчально-наукового та реабілітаційного комплексу «Ацинус», засновником та генеральним директором якого є заслужений лікар України Григорій Урсол.

Загальновідомою аксіомою є те, що участь бізнесу у суспільному житті позитивно впливає на розвиток держави та благополуччя її громадян. Тож Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата завжди опікувалася не лише бізнес-процесами. Від дня заснування ми є активними учасниками благодійних заходів, що відбуваються на Кіровоградщині.

У Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті говорили про нововведення в операціях з податковими накладними та розрахунками коригування у ЄРПН.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "