«Податкові ризики та їх вплив на зовнішньоекономічну діяльність» - такою стала тема чергового вебінару, проведеного Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" для представників малого та середнього бізнесу.

Понад півтори години практикуюча адвокатка Анастасія Зоц розповідала про податкові ризики, причини віднесення платника податків до категорії "ризикових", наслідки ризиковості. Учасники тренінгу обговорили питання блокування та зупинення реєстрації податкових накладних, процедуру позбавлення "ризиковості" платника. Адвокат окреслила також процедуру оскарження відмови в реєстрації податкової накладної в судовому порядку та навела  конкретні приклади з судової практики оскарження рішень податкового органу.

Повний запис вебінару можна переглянути  за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=caj7cSBNFHY

Захід проведено у межах проєкту «Посилення ефективності маркетингу та підвищення конкурентоспроможності МСП», що реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

2404 12404 3

 

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "