1-2 травня на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», відбувся тренінг для представників малого та середнього бізнесу з питань тендерних закупівель та роботи в системі електронних закупівель Prozorro.

Два дні в офлайн та онлайн форматі понад  40 потенційних учасників торгів – представників підприємств, установ та організацій вивчали останні зміни у процесах публічних закупівель.

Заняття проводила віцепрезидент Кіровоградської РТПП Людмила Солонар – магістр права, сертифікований тренер по роботі в електронній системі закупівель Prozorro, експерт - дорадник з питань проведення електронних торгів, аудитор системи менеджменту якості.

Говорили про функціонування системи закупівель в Україні, особливості роботи в електронній системі закупівель Prozorro, особливості міжнародних публічних закупівель, участь у відкритих торгах. Учасники навчання дізналися про типові помилки оформлення тендерних пропозицій, оскарження результатів закупівель, практикувались у підготовці тендерної пропозиції. Теорія базувалася на типових ситуаціях, що виникають у більшості учасників торгів.

Повний запис тренінгу можна переглянути  в YouTube.

День 1: https://www.youtube.com/watch?v=ilIZ_WQXa5E

День 2: https://www.youtube.com/watch?v=GOH5A6HsIWc

Захід проводився безоплатно, у межах проєкту «Посилення ефективності маркетингу та підвищення конкурентоспроможності МСП», що реалізується Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

2 05 12 05 3

 
 

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "