Для успіху в сучасному світі потрібно вміти презентувати себе і свої ідеї, отже головним інструментом для цього є вміння говорити. Незважаючи на тематику, важливо вміти переконливо і незабутньо висловлюватись.

oratorЗапрошуємо власників бізнесу, генеральних директорів, топ-менеджерів малих та середніх підприємств 9-10 червня до участі у тренінгу "Ораторська майстерність та ефективна комунікація як інструмент управління".

"Ораторська майстерність та ефективна комунікація як інструмент управління" – дводенний тренінг, розрахований на підприємців, топ менеджерів, власників і співвласників бізнесу, що працюють у сфері малого і середнього бізнесу усіх галузей.

Наш тренер: Олена Берещук - Спеціаліст з лідерства, мотиваційний спікер, засновник школи ораторського мистецтва та тренер в школі Олени Берещук

Місце проведення: м. Кропивницький, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата (вул. Преображенська, 79-А), к. 214

Тренінг проводиться у рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні. Навчання інтерактивне, включає практичні вправи.

Для участі у семінарі обов'язково заповніть реєстраційну форму за посиланням https://eu.jotform.com/build/201332654751349 

Реєструйтеся, кількість місць обмежена! 

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (050) 6432971.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider