Загальний обсяг переробленої руди на ТОВ ПФК у першому півріччі 2020 року склав 771 547 тон (134,5% по відношенню до першого півріччя 2019р.), що відповідає 43 379 тонам феронікелю з рудної сировини (134,4% до першого півріччя 2019 р.) або 8 141 тон нікелю (134,0% до першого півріччя 2019 р.).

mr14 грудня ТОВ "Швейне виробництво "Мрія Є" (керівник Інна Чижик) вітало гостей – вихованців дитячого будинку «Наш дім».

Екскурсія була ініційована міськрайонним центром зайнятості в рамках профорієнтаційної роботи. Керівник відділу продажу підприємства Ігор Рябов провів цікаву екскурсію, діти отримали безліч позитивних емоцій та приємні подарунки від підприємства.

mr2

shamshurПідприємство «Гідросила АПМ» відзначило свій перший ювілей – 10-у річницю від дня заснування.

У листопаді 2009 року підрозділ "Гідросили", який займався випуском аксіально-поршньових машин, виділили в окреме підприємство - "Гідросила АПМ". Розподіл відбувся головним чином для більш ефективного розвитку виробництва.

mrija122 листопада в облдержадміністрації відбулося засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової. Учасники засідання розглянули одну заявку щодо надання фінансової допомоги ТОВ "Швейне виробництво "Мрія Є" для реалізації бізнес-проєкту.

"Мрія Є" розвиває бізнес у Кропивницькому та в Долинській. Поданий проєкт передбачає підвищення продуктивності виробництва за рахунок застосування вишивального обладнання.

За словами директора ТОВ "Швейне виробництво mrija2"Мрія Є" Інни Чижик, підприємство планує спрямувати фінансову допомогу РФПП на придбання двох нових вишивальних машин, які необхідні для оздоблення корпоративного одягу, виготовлення текстилю для ресторанів і готелів, а також подарункових виробів. У результаті реалізації бізнес-плану буде створено 10 нових робочих місць. 

Після обговорення поданого заявником бізнес-плану члени Наглядової ради РФПП вирішили надати фінансову допомогу на зворотній основі за рахунок коштів фонду для реалізації зазначеного проєкту.

ud1Гостей будуть зігрівати не тільки привітні та добрі люди, а й енергоефективні обігрівачі від «СП Розумний дім» 

Krop:Hub - це унікальне місце, як для нашого міста, так і для України в цілому, створене загальними зусиллями людей, які вболівають за Україну та її народ. Щирими людьми, що віддають власний час, частинку своєї душі задля підтримки військових та їх сімей. Сюди можуть завітати усі бажаючі, щоб цікаво провести час, завести нових друзів, познайомитися з письменниками, акторами, взяти участь у майстер-класах та тренінгах, привести діток на розвиваючі заняття.

ud2Krop:Hub тільки недавно почав свою діяльність, але вже встиг привернути до себе увагу та полюбитися містянам.

«Ми також любимо такі цікаві місця, тому залюбки заглянули в гості. І відразу зрозуміли, чим можемо бути корисними. Приміщення, де розташований центр, не мало опалення. Спеціально пишемо у минулому часі, тому що раді виконати нашу головну місію – нести тепло та красу до кожного українця, створювати затишну та комфортну атмосферу. А ще приємніше робити таку добру справу для таких людей, як у цьому просторі. З першого ж візиту розумієш, що там добро, привітно, що там однодумці! Ми доставили та встановили наші сонечки - керамогранітні обігрівачі у приміщення Хабу. Нехай вони зігрівають усіх присутніх і частинка нашого тепла відчувається у кожному куточку. Раді знайомству. На цьому наша дружба лиш починається! Попереду дуже багато цікавого!», - ділиться враженнями представник «СП Розумний дім».

#KropHub

Budapesht

Забезпечення ядерної та радіаційної безпеки є одним з найважливіших пріоритетів при проектуванні, розробці та експлуатації АЕС. При цьому особлива увага приділяється інформаційним і керуючим системам (ІКС), які виконують  основну роль у забезпеченні безпечної експлуатації ядерного реактора.

Багаторічний досвід компаній «Радій» та «Радікс» з розробки та впровадження ІКС на АЕС вже настільки значний, що йому довіряють світові експерти. Однак самого лише досвіду недостатньо. Для того, щоб відповідати високим вимогам і стандартам, необхідно постійно навчатися, удосконалюватися та підвищувати продуктивність в роботі.

Жовтень 2019 року став продуктивним для фахівців підприємств «Радій» та «Радікс».

Співробітники компаній взяли участь у технічному семінарі МАГАТЕ, присвяченому критичним викликам цифровим ІКС АЕС ( "Technical Meeting on Critical Challenges with Digital I & C Systems at NPPs"), який відбувся впродовж 8-11 жовтня в Будапешті та об'єднав 83 представників з 25 країн світу. «Радій» та «Радікс» представили дві презентації: "RadICS platform based I & C solutions to improve plant operational efficiency" і "FPGA-based solutions to meet digital technology challenges", взяли активну участь в панельних дискусіях та обговореннях презентацій, а також відвідали АЕС "Пакш".

Технічний семінар МАГАТЕ проводився з метою оцінки та вдосконалення міжнародного досвіду та пошуку рішень основних проблем, пов'язаних з впровадженням ІКС на АЕС.

За матеріалами сайту ПАТ «НВП «Радій» http://radiy.com/ru/novosti-media.html

UDEN S 13 Виробник енергоефективних обігрівачів  UDEN-S відсвяткував 13-річчя!

Тринадцять років на ринку електроопалення України, тринадцять років піклування про тепло та красу у домівках українців, тринадцять років змін та покращень!

Багато українських сімей, відчувши на власному досвіді переваги комфортного та економного опалення UDEN-S, вже не можуть уявити свого життя без нього.

Минуло 13 років від дня, коли у засновників компанії з’явилася ідея займатися електричним опаленням. Нині «УДЕН-Україна» - добре відомий в Україні та за її межами завод з виробництва енергоефективних обігрівачів UDEN-S!

«Дуже щасливі святкувати ще один День народження у колі наших колег, партнерів, клієнтів та друзів! Вітаємо усіх з нашим святом та приймаємо вітання!

Звісно, наш розвиток, становлення як великого виробника став можливий завдяки нашим клієнтам, партнерам, колегам! Дорогі наші, дякуємо за ваш вибір, довіру, добрі відгуки та слова вдячності за те, що повертаєтеся до нас та рекомендуєте своїм рідним, друзям! Дякуємо за мотивацію, ваші ідеї та побажання. Ви надихаєте нас!

Протягом 13 років ми розвивалися та ставали кращою версією себе, тож не дивно, що наші клієнти підтримують UDEN-S у голосуваннях за кращі торгові марки, де ми перемагаємо із року в рік. Не дивно, що кількість партнерів та об’єми виробництва щороку зростають, лінійки продукції доповнюються новинками, розширяються та змінюються.

Сьогодні у нас День народження, ми невпинно працюємо на розвиток компанії, міста, неньки України та весело святкуємо! Нехай у кожній домівці буде тепло та красиво! Зі святом усіх нас!», - пише на своєму сайті виробник.

Приєднуємося до привітань та бажаємо успіхів на полях енергозбереження!

Для довідки:

 UDEN-S - Кропивницький бренд енергозберігаючих електричних обігрівачів від виробника ТОВ «УДЕН-УКРАЇНА».

З 2009 року компанія під власним «теплим знаком якості» випускає керамогранітні рушникосушарки та  3 широкі лінійки панельних обігрівачів різної потужності:

  • класичні білі – сучасні, тонкі та елегантні;
  • неповторні дизайнерські панелі з художнім ручним розписом або з фотодруком;
  • п’ять колекцій дизайнерських керамогранітних обігрівачів.

Вони не схожі на традиційні опалювальні прилади, бувають одного кольору, можуть виглядати як справжні картини, створюючи затишну та дійсно домашню атмосферу.

Головний офіс розташований у м Кропивницький, Україна. В регіонах України торгову марку пропонують більше 500 дилерів. З 2012 року обігрівачі UDEN-S представлені в містах, Білорусі, Болгарії, Чехії, Молдові, Німеччині, Польщі, Словенії.

Більше можна довідатися на сайті  виробника: http://www.uden-s.ua/

vv1У 2016 році ТОВ ВКФ «Велта» визначила пріоритет соціальної діяльності: створення сімейного простору у м. Новомиргород. Після оновлення центральної площі компанія взялась за реконструкцію парку, і у 2019 році завершила третій її етап. За три роки роботи було:

  • Висіяно та вистелено 2,5 га газону і зроблено геопластику – штучну зміну рельєфу;
  • Висаджено понад 2000 різноманітних декоративних рослин;
  • Змонтовано 7,2 км кабелів для 130 точок освітлення та 9,6 км труб різного діаметру для автоматичного поливу та двох фонтанів;
  • Прокладено ролердром та тротуарну плитку;
  • Обладнано дитячий екомайданчик.

vv2Загалом за три роки на реконструкцію ТОВ ВКФ «Велта» вклала понад 7,4 млн. грн., а також взяла на себе витрати на утримання парку – купівля засобів для захисту рослин, добрив, пально-мастильних матеріалів та технічного оснащення парку – райдеру, снігозбиральної техніки, пилососу, оприскувачу.

Четверту чергу реконструкції компанія планує завершити у 2020 році, але вже зараз парк – улюблене місце відпочинку новомиргородців і гостей міста.

Джерело https://velta-ua.com/uk/feed/4151

Сьогодні на ринку дуже великий вибір опалювальної техніки, обрати щось одне дуже не просто. Деякі обігрівачі можуть викликати сумнів своїм походженням, інші не влаштовувати якістю тепла чи майбутніми витратами, вартістю встановлення системи, виглядом і т.д. А так хочеться, щоб у домі було комфортно, тепло та приємно.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider