03-04 жовтня 2019 року в м. Житомир відбувся Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, участь в якому взяли участь президенти обох держав – Зеленський В.О. та Лукашенко О.Г.


Захід спрямований на подальший розвиток відносин між двома країнами, налагодження та зміцнення прямих зв’язків на рівні областей, міст та суб’єктів господарювання.

n 9Бізнес-делегацію Кіровоградщини очолювала президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко. У складі бізнес-делегації: Олександр Гавриленко - в.о. директора установи "Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області", Тетяна Головченко - експерт-проектний менеджер установи "Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області", Руслан Згривець - генеральний директор ТОВ "Агрофірма "Відродження", Вадим Маєвський - директор ПП "ВК Технополь" та Петро Петрушевський - голова Правління Спілки споживчих товариств Кіровоградської області.

6 nЗранку у Житомирі на пішохідній вулиці Михайлівській розгорнувся ярмарок продукції та виробів декоративно-ужиткового мистецтва України. У ньому від Кіровоградщини взяли участь Валентина Добровольська – майстер килимарства, Сергій Марущак – майстер різьблення виробів з дерева, Микола Світайло – майстер гончарства, Лариса Зоріна – майстер вишивки, заслужений майстер народної творчості,  Дмитро Кудря – майстер різьблення.

Форум став унікальним ефективним діалоговим майданчиком.  Завдяки заходу розширюється економічна 1 nвзаємодія на рівні регіонів і змістовність горизонтальних контактів. Білорусь є важливим економічним партнером України, з яким підтримуються торгівля і коопераційні зв'язки в різних галузях. Наші країни взаємно доповнюють одна одну в промисловості, сільському господарстві, у нас спільні інтереси в транспортно-логістичній сфері. За останні три роки товарообіг між країнами зріс у цілому в півтора раза і в 2018 році становив $5,5 млрд. Величезний потенціал економічного співробітництва наших країн далеко не вичерпаний. Є взаємна зацікавленість розвивати і далі коопераційні зв'язки в промисловості та сільському господарстві.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider