18 лютого у стінах Кіровоградської Регіональної Торгово Промислової палата пройшов семінар "Нові тренди у міжнародній торгівлі та митному оформленні".

18 02 3Організатори семінару: Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Кропивницький, створений на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата та ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.

Мета семінару - створення сприятливих умов для активізації здійснення зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств.

Привітала учасників та відкрила конференцію керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу Надія Пшенична. Вона також розповіла учасникам про діяльність центру, плани на рік та перспективи розвитку.

18 02 1Під час заходу учасники отримали актуальні знання у сфері ЗЕД, що дозволять суттєво покращити процеси, що стосуються зовнішньоекономічної діяльності на підприємствах.

Першою виступила Віта Мірошниченко, керівник та засновник компанії Capital Group, що працює в галузі консалтингових послуг для бізнесу.

Віта розпочала з теми нюанісів підготовки і проведення операцій ЗЕД на підприємстві. Тема виявилася дуже цікавою для учасників тому після промови спікеру задавали дуже багато додаткових питань.

Продовжила, Юлія Піндус, консультант із зовнішньоекономічних питань в компанії Capital Group, що працює в сфері надання консалтингових послуг для бізнесу , співавтор публікацій на митну та ЗЕД тематику.

18 02 4Юлія доповідала про те, що наявність сучасної, міжнародно визнаної системи інтелектуальної власності є необхідним елементом для досягнення високого економічного та соціального розвитку будь - якої держави. Охорона інтелектуальної власності сприяє використанню та подальшому розвитку винахідницьких і творчих талантів та досягнень, підтримує та зберігає національний потенціал у сфері інтелектуальної діяльності та залучає інвестиції, стабілізуючи економічний стан, при якому як вітчизняні, так і зарубіжні інвестори можуть бути впевнені в тому, що їх права не будуть порушуватися. Створення саме такої системи має особливе значення для України - країни зі значним науково-технічним та інтелектуальним потенціалом.

Юлія розповідала про зміни в законодавстві про захист прав інтелектуальної власності, а також надала поради щодо того як працювати з цим питанням у 2020-му році.

Під час перерви на каву з елементами нетворкінгу учасники змогли познайомитися, обмінятися контактами, знайти потенційних партнерів та клієнтів.

Після перерви учасники продовжили активну роботу. Пані Віта перейшла до однієї з найцікавіших тематик дня - Інкотермс 2020.

Інкотермс - міжнародні комерційні умови, комплект міжнародних правил з тлумачення найбільш широко використовуваних торговельних термінів в галузі міжнародної торгівлі. Як відомо у 2020 році у цих умовах сталося багато змін, саме тому для багатьох учасників ця тема виявилася найцікавішою. Обговорення зайняло близько трьох годин та супроводжувалося великою кількістю запитань до експерта.

Підвела підсумки семінару, а також запросила присутніх до подальшої співпраці Надія Пшенична.

Після завершення семінару учасники зробили спільне фото та ще близько години обговорювали подію зі спікерами та представниками центру.

18 02 2

Пресс-служба / 18.02.2020

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider