19 серпня на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбудеться ярмарок медової продукції та конференція бджолярів «KROPhoney fest».

Стан підготовки до ярмарку обговорили учасники тематичної наради, що відбулася в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Світлани Лобанової за участі президента КРТПП Ірини Саєнко, заступника міського голови м. Кропивницького Андрія Паливоди, керівників структурних підрозділів ОДА, представників Національної поліції, Держпродспоживслужби.

Загальну концепцію ярмарку презентувала віцепрезидент палати Людмила Солонар. Вона зазначила, що у ярмарку братимуть участь більше 20 бджолярів з усієї області. Крім того, ярмаркуватимуть і майстри декоративно-ужиткового мистецтва, для яких виділено окрему локацію.

Торгівля розпочнеться з 8-ї ранку, а офіційне відкриття ярмарку відбудеться о 9-тій. Одразу після відкриття, за традицією Великого Спасу, що відзначається 19 серпня, відбудеться освячення меду та фруктів, представлених на ярмарку. Тож жителі міста та області матимуть нагоду придбати вже освячену продукцію.

Протягом усієї ярмарки для відвідувачів влаштовуватимуть майстер-класи від місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, серед яких - гончар Микола Світайло та майстриня плетіння з бісеру Олена Деревягіна.

За сприяння міської влади, протягом дня, кожні 20 хвилин, від центру Кропивницького (з зупинки «Центральний ринок») на ярмарок курсуватиме пасажирський автобус. Про це повідомив заступник міського голови Андрій Паливода.

Детально учасники наради обговорили питання додержання карантинних вимог, адже незважаючи на те що Кіровоградщина знаходиться у «зеленій зоні», здоров’я учасників та відвідувачів ярмарку не повинно опинитись під загрозою.

Президент КРПТТ Ірина Саєнко розповіла, що вхід на територію ярмарку буде можливим виключно у захисних масках після процедури скрінінгу. На вході розміщуватимуться дезінфікуючі засоби. Крім того, дезінфекторами та одноразовими рукавичками будуть обладнані торгівельні місця. Організатори заходу забезпечуватимуть й постійне прибирання майданчиків, а волонтери ГО «Let's do it Ukraine» сортуватимуть відходи.

Головуюча на нараді Світлана Лобанова наголосила, що обласна влада цілковито підтримує проведення такого ярмарку, та зазначила, що не виключає можливості проведення подібних заходів на базі торгово-промислової палати й у майбутньому.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider