20 листопада за ініціативи Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, у рамках партнерства з програмою «CUTIS», пройшов тренінг для представників малого та середнього бізнесу на тему «Підвищення самооцінки та вміння ставити цілі». Навчання зорієнтували на жінок у бізнесі, адже за оцінками експертів саме жіноче підприємництво стає найбільш вразливим в умовах пандемії та викликаних нею карантинних обмежень.

Відкрила тренінг Надія Пшенична - керівник центру інформаційної підтримки бізнесу, що діє при КРТПП. Вона привітала учасників тренінгу та представила його спікерів.

Розпочав заняття Геннадій Щербак – юрисконсульт КРТПП. Він презентував комплекс юридичних послуг, що надає палата, зокрема, адвокатську діяльність, засвідчення форс-мажорних обставин, правовий супровід діяльності підприємств, розповів про діяльність та значення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України.

По закінченні презентацій послуг з юридичного консалтингу Надія Пшенична розповіла учасникам тренінгу про можливість налагодження торгово-економічних зв’язків із Канадою за допомогою проекту «CUTIS», а також про співпрацю КРТПП з бізнес асоціаціями Канади, в тому числі Торгово-промисловою палатою, урядовими організаціями та Канадсько-Українською Торговою Палатою: «Бізнес Кіровоградщини потужний і конкурентоспроможний, тож має усі шанси експортувати продукцію, зокрема до Канади», - наголосила вона.

Основним спікером тренінгу виступила Тетяна Котенко – підприємниця, тренерка програми «CUTIS», керівниця НКП програми ЄС Горизонт 2020 за напрямком "Малі та середні підприємства", кандидат економічних наук. Учасники тренінгу вчилися формувати цілі в залежності від сфери або напрямку діяльності вчилися формувати цілі за методом SMART, переглядали маркетингові підходи, шляхи розвитку персоналу та зміцнення власних навичок тощо. Йшлося й про необхідність високої самооцінки та її вплив на успішність у бізнесі.

Загалом у заході взяли участь 23 представники малого та середнього бізнесу області. Тренінг отримав схвальні відгуки від його учасників. Особливо наголошувалось на практичному застосуванні отриманих знань та навичок.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider