derzh-zzak-1505-214 травня 2014 року відбулась нарада-семінар з питання реалізації Закону України "Про здійснення державних закупівель" в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті.

Тематика семінару-наради була обрана не випадково. Нещодавно Верховна Рада України прийняла у новій редакції Закон України "Про здійснення державних закупівель". Тож на семінар запросили голів конкурсних комітетів органів виконавчої влади, бюджетних установ і організацій з усієї області. Відкрив роботу семінару голова обласної державної адміністрації Олександр Петік.

"Сьогодні керівництво держави і суспільство вимагають підійти до сфери державних закупівель по новому, зважаючи, що багато хто дорікає, що це одна з найбільш корупційних складових. Законодавець пішов нам назустріч. Новий закон створює більше умов для проведення прозорих і відкритих закупівель, контролю за ними громадськістю та засобами масової інформації", - наголосив голова облдержадміністрації.

derzh-zzak-1505-1    derzh-zzak-1505-3   derzh-zzak-1505-4

Більш детально про зміни законодавства у сфері державних закупівель розповіли начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Василь Смаглюк та начальник навчального центру Кіровоградської регіональної ТПП Людмила Солонар, у виступах яких провідними звучали тези про відкритість, прозорість, унеможливлення корупційних дій, а подекуди і спрощення процедур закупівель. Якщо говорити про громадський контроль, то він може здійснюватися постійно протягом проведення усієї процедури закупівлі. Кожен бажаючий – журналіст або громадський діяч – може відслідковувати хід закупівлі на веб-сайті "Вісника державних закупівель".

Окремий блок стосувався системи контролю за державними закупівлями органами державного казначейства, про яку розповіла начальник обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів обласного казначейства Людмила Пелих, та фінансовою інспекцією, про що особисто доповідав начальник Держфінінспекції в області Олег Солтисюк.

Нагадаємо, що 5-6 червня 2014 року в Навчальному центрі КРТПП відбудеться курс навчання та підвищення кваліфікації для спеціалістів у сфері державних закупівель.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за телефонами (0522) 351856.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider