Вийшов черговий номер журналу Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати. 

zovnishservice 063

Однією з головних подій у номері стала Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO- 2020».

Чільне місце посіли заходи, спрямовані на практичну допомогу бізнесу Кіровоградщини, зокрема, роз’яснення стосовно засвідчення форс-мажорних обставин, а також навчальний тренінг щодо нововведень до публічних закупівель.

----------------------------

Також в номері розміщено матеріали про онлайн та офлайн заходи від Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, участь у проекті «Skills lab: власна справа» та Всесвітній акції «World Cleanup Day», опубліковано матеріали з відкриття «Прозорого офісу»у м. Кропивницькому, а також роз’яснення державної служби зайнятості щодо співпраці з роботодавцями у період карантину.

Вже традиційно в журналі розміщені новини економічної сфери, відомості про підприємства - члени Палати: «Максіден», RADIYLED, «ТРИ СТАР», Знам’янську обласну бальнеологічну лікарню.

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись із електронною версією журналу.

Журнал "Зовнішсервіс" №3 (063) 2020 р. <<завантажити номер>>

Архів журналу "Зовнішсервіс" ... >>>

Закликаємо місцевий бізнес до розміщення інформації про ваші надбання, досягнення, комерційні пропозиції та новини на шпальтах наступного номеру. У разі зацікавленості, просимо звертатись за тел. (0522) 30-87-24 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розкрийте потенціал вашого бізнесу з журналом 
"Зовнішсервіс"!

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider